26 marca w Domu Kultury w Gołdapi  świętowano Międzynarodowy Dzień Teatru.  W sali widowiskowej odbyły się dwa spektakle przygotowane przez grupę teatralną pod kierunkiem Katarzyny Miernik.

Pierwszy z nich pt. „Depresja” poruszył niezwykle ważny i trudny temat zdrowia psychicznego. Skłaniał do refleksji, ukazując emocje i wewnętrzne zmagania człowieka w sposób głęboki i poruszający. Drugi pt. „Mieszkając z duchami” przeniósł widzów w świat pełen tajemnicy, emocji i nieoczywistych relacji, dostarczając zarówno wzruszeń, jak i momentów zaskoczenia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim aktorom za ich zaangażowanie, talent i stworzenie tak niezwykłej atmosfery na scenie. To był wieczór pełen emocji, który na długo pozostanie w naszej pamięci.

✍️ Dom Kultury w Gołdapi

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info? Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.

Czytaj również inne wiadomości z kategorii "Z życia Gołdapi "