Kino Kultura w Gołdapi po raz kolejny stało się miejscem głębokich analiz i pasjonujących rozmów o sztuce filmowej. Za nami kolejne spotkanie małomiasteczkowego klubu filmowego.

Tym razem publiczność miała okazję zmierzyć się z twórczością współczesnego reżysera  Paolo Sorrentino. Twórca nagrodzony Oscarem za „Wielkie piękno” oraz znany z „Młodości”, tym razem poruszył widownię swoim dziełem pt. „La Grazia”.

„La Grazia” to opowieść, która nie daje o sobie zapomnieć tuż po napisach końcowych. Seans stał się punktem wyjścia do rozważań nad odpowiedzialnością, przebaczeniem oraz poszukiwaniem wewnętrznego spokoju. Historia bohatera, który mimo upływu lat nie potrafi uwolnić się od swojej przeszłości, otworzyła przestrzeń do interesującej i pogłębionej dyskusji.

Dyskusję po seansie poprowadziły Halina Jasińska oraz Aleksandra Król-Berut, zachęcając uczestników do dzielenia się własnymi spostrzeżeniami i interpretacjami filmu.

Dziękujemy wszystkim za obecność, wspólne rozmowy i stworzenie wyjątkowej atmosfery podczas tego filmowego spotkania. Już teraz zapraszamy na kolejne spotkania MKF.

✍️ Dom Kultury w Gołdapi

Czytaj również inne wiadomości z kategorii "Z życia Gołdapi "