W poniedziałek w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Gołdapi odbyło się spotkanie z przedstawicielami służb mundurowych.

Swoją ofertę zatrudnienia zaprezentowali: Wojskowe Centrum Rekrutacji w Giżycku, przedstawiciele Wojsk Obrony Terytorialnej z Giżycka, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Gołdapi, Komenda Powiatowa Policji w Gołdapi i Placówka Staży Granicznej w Gołdapi. Stoisko informacyjne przygotowało również Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Gołdapi.

Wydarzenie było skierowane do wszystkich osób zainteresowanych pracą w służbach mundurowych. To zawody dla ludzi z pasją, którzy dużo wymagają od siebie i dużo dają

w zamian. Podjęcie służby dla wielu ludzi, bez względu na płeć, stanowi względną stabilizację zatrudnienia, daje możliwość rozwoju zawodowego oraz stałe i atrakcyjne wynagrodzenie. Dlatego celem przedsięwzięcia było zaprezentowanie specyfiki pracy „w mundurze”. Podczas wydarzenia można było uzyskać wiele interesujących informacji na temat pracy w służbach mundurowych, wymaganiach stawianych kandydatom oraz etapach rekrutacji w danych jednostkach.

Po wystąpieniach przedstawicieli poszczególnych formacji, na specjalnie przygotowanych stoiskach odpowiadali oni na szereg pytań oraz rozdawali ulotki z informacjami dla kandydatów do służby, z czego uczestnicy chętnie korzystali.

✍️ PUP w Gołdapi

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.