W sali konferencyjnej gołdapskiej komendy policji odbyła się dziś uroczysta zbiórka z okazji powołania na stanowisko pierwszego zastępcy komendanta powiatowego policji w Gołdapi podinsp. Marcina Wysockiego.

W ceremonii udział wzięli zastępca komendanta wojewódzkiego policji w Olsztynie insp. Jarosław Brzozowski, starosta gołdapski Krzysztof Kazaniecki, burmistrz Gołdapi Konrad Kazaniecki, prokurator rejonowy w Olecku Andrzej Tylenda, policjanci i pracownicy cywilni KPP w Gołdapi. Rozpoczęła się ona od meldunku złożonego przez dowódcę uroczystości podinsp. Sławomira Saniuka. Następnie został odczytany rozkaz personalny. Zastępca komendanta wojewódzkiego Policji w Olsztynie insp. Jarosław Brzozowski złożył podinsp. Marcinowi Wysockiemu gratulacje oraz życzenia pomyślności i wielu sukcesów na nowym stanowisku. Nowy zastępca podziękował za docenienie jego dotychczasowej pracy i okazane zaufanie. Zapewnił, iż jest gotowy do podjęcia wyzwania i dołoży wszelkich starań, aby jak najlepiej wykorzystać zdobytą wiedzę i doświadczenie na nowym stanowisku.

Wczoraj podinsp. Marcin Wysocki odebrał rozkaz o powołaniu oraz gratulacje od komendanta wojewódzkiego policji w Olsztynie insp. Mirosława Elszkowskiego.

Podinsp. Marcin Wysocki służbę w policji rozpoczął 21 lat temu, a od 15 marca br. pełnił już obowiązki zastępcy komendanta. Jest absolwentem Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. W 2010 roku ukończył szkolenie zawodowe dla absolwentów szkół wyższych prowadzone przez Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie. Od początku swojej kariery zawodowej związany jest z pionem kryminalnym. W Komendzie Powiatowej Policji Gołdapi od 14 lat zajmuje stanowiska kierownicze. Został odznaczony Brązową Odznaką „Zasłużony Policjant” oraz Brązowym Medalem za Długoletnią Służbę.

✍️ KPP w Gołdapi

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.