W Bibliotece Publicznej w Gołdapi podczas corocznej kampanii promującej umiejętności cyfrowe pt. „Tydzień z Internetem” skupiliśmy się we wtorek na dwóch aspektach naszej współczesności: 20 latach Polski w Unii Europejskiej oraz rosnącej roli sztucznej inteligencji w naszym życiu.

 

20 lat Polski w Unii Europejskiej: odzyskanie niepodległości, wzmocnienie przyszłości

Od momentu odzyskania niepodległości Polska odgrywa istotną rolę w kształtowaniu przyszłości Europy. Przez ostatnie dwie dekady przyczynialiśmy się do stabilności, rozwoju i zjednoczenia naszego kontynentu. „Tydzień z Internetem” to czas, aby celebrować nasze osiągnięcia, reflektować nad wyzwaniami i wizjonersko spojrzeć w przyszłość.

 

Co sztuczna inteligencja może dla ciebie zrobić: innowacje, wygoda, przemiany

W erze cyfrowej sztuczna inteligencja staje się kluczowym elementem naszego życia codziennego. Od inteligentnych asystentów po zaawansowane systemy przetwarzania danych sztuczna inteligencja rewolucjonizuje sposób w jaki pracujemy, uczymy się, leczymy się i żyjemy. Dzięki „Tygodniowi z Internetem” zgłębiliśmy nieograniczone możliwości, jakie sztuczna inteligencja otwiera przed nami, oraz omówiliśmy etyczne i odpowiedzialne wykorzystanie tej technologii.

Podczas „Tygodnia z Internetem” stajemy się częścią historii i przyszłości jednocześnie. To czas, aby wspólnie celebrować nasze sukcesy, reflektować nad wyzwaniami i inspirować się do dalszego rozwoju. Zapraszamy wszystkich do biblioteki na kolejne spotkania z cyklu „Tydzień z Internetem”.

✍️ Biblioteka Publiczna w Gołdapi

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.