Koncerty podczas tegorocznych Dni Gołdapi odbędą się na targowisku miejskim. Wśród występujących na scenie zobaczymy m.in. zespół Wilki.

Dom Kultury w Gołdapi podał dziś po południu wyniki internetowej ankiety, którą przeprowadził w ostatnich dniach. Na pytanie „Gdzie mają się odbyć tegoroczne dni Gołdapi” odpowiedzi udzieliło 2048 osób. Targowisko miejskie wskazało 3/4 głosujących, promenadę 1/4. Koncerty odbędą się więc na targowisku.

Kto wystąpi na scenie?

W piątek, 12 lipca koncerty zacznie toruński zespół Kajoa,  kolejnym wykonawcą będzie gołdapski duet Varietes, a gwiazdą wieczoru będzie Oskar Cyms.

W sobotę, 13 lipca zobaczymy najpierw wspólny, kilkugodzinny program Krzysztofa Kasy Kasowskiego, Norbiego i Renaty Dąbkowskiej.  Po nich wystąpi Prezydent Tramp, a gwiazdą sobotniego wieczoru będzie zespół Wilki.

Tegoroczne Dni Gołdapi to jednak nie tylko koncerty. Zaplanowane są też inne wydarzenia, jak np. festiwal tańca i ognia czy otwarcie wystawy. Szczegółowy plan ma być wkrótce podany do publicznej wiadomości przez Dom Kultury w Gołdapi.

 

 

 

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.