W piątek w sali odpraw gołdapskiej jednostki policji odbyła się zbiórka z okazji powierzenia obowiązków zastępcy komendanta powiatowego policji w Gołdapi.

Zgodnie z rozkazem p.o. komendanta wojewódzkiego policji w Olsztynie mł. insp. Pawła Krauza, obowiązki te pełnić będzie podinsp. Marcin Wysocki, który dotychczas pełnił funkcję naczelnika wydziału kryminalnego KPP w Gołdapi.

Podinsp. Marcin Wysocki służbę w policji pełni od 2003 roku. Posiada wykształcenie wyższe magisterskie. Jest absolwentem Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. W 2010 roku ukończył szkolenie zawodowe dla absolwentów szkół wyższych prowadzone przez Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie. Od początku swojej kariery zawodowej związany jest z pionem kryminalnym. Od 2010 roku pełni funkcję zastępcy naczelnika wydziału kryminalnego KPP w Gołdapi, natomiast od 2019 roku zajmował stanowisko naczelnika wydziału kryminalnego KPP w Gołdapi. Podczas pełnionej służby został odznaczony Brązową Odznaką "Zasłużony Policjant" oraz Brązowym Medalem za Długoletnią Służbę. Teraz podinsp. Marcin Wysocki będzie nadzorował służbę kryminalną.

✍️ KPP w Gołdapi

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.