Włodzimierz Lubański, jedna z legend polskiej piłki nożnej, reprezentant Polski, olimpijczyk i trener gościł dziś wraz małżonką w Gołdapi.

Po południu w restauracji Turystyczna odbyło się godzinne, otwarte spotkanie z mieszkańcami Gołdapi, zorganizowane przez Romintę. Cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Byli obecni zarówno młodzi zawodnicy Rominty, jak i starsi gołdapianie, którzy doskonale pamiętają grę Lubańskiego i którego występu w czasach komunistycznych przynosiły wiele radości.

Spotkanie, które prowadził Stanisław Luty, miało charakter rozmowy. Publiczność zadawała pytania, a gość odpowiadał. Tematyka pytań była bardzo różna, od historycznej do bieżącej, gdy młodzi uczestnicy zapytali kto jest lepszy: Messi czy Ronaldo?

Zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia naszego materiału wideo ze spotkania.

 

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.