W Komendzie Powiatowej Policji w Gołdapi odbyła się uroczysta zbiórka. Dotychczasowy komendant insp. Dariusz Stachelek po 28 latach służby odszedł na zasłużoną emeryturę.

Za wiele lat oddanej służby podziękował p.o. komendanta wojewódzkiego Policji w Olsztynie mł. insp. Paweł Krauz. Jednocześnie powierzył on obowiązki komendanta powiatowego policji w Gołdapi podinsp. Tomaszowi Jeglińskiemu.

Podinsp. Tomasz Jegliński służbę rozpoczął 21 lat temu, a przez ostatnie lata pełnił funkcję zastępcy komendanta powiatowego policji w Gołdapi. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Od początku swojej kariery zawodowej związany jest z pionem prewencji. Zajmował stanowiska kierownicze w Komendzie Powiatowej Policji w Olecku oraz Komendzie Miejskiej Policji w Suwałkach. Od 2020 roku realizuje obowiązki jako zastępca komendanta powiatowego Policji w Gołdapi.

Nowy komendant zapewnił, iż jest gotowy do podjęcia wyzwania i dołoży wszelkich starań, aby jak najlepiej wykorzystać zdobytą wiedzę i doświadczenie, aby utrzymać bardzo wysoki poziom pracy gołdapskich policjantów.

✍️ KPP w Gołdapi

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.