Wczoraj zakończyły się „Zimowe zabawy w bibliotece” - zajęcia zorganizowane podczas czas ferii zimowych w Bibliotece Publicznej w Gołdapi.

Dużo się działało. Odwiedziło nas wielu gości, dzięki którym poszerzyliśmy swoją wiedzę z dziedzin mało nam znanych. Gościliśmy przedstawicieli:

  • Państwowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gołdapi
  • Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi
  • Komendy Powiatowej PSP w Gołdapi
  • Nadleśnictwa Gołdap
  • Placówki Staży Granicznej w Gołdapi

Wprowadzili oni nas w fascynujący świat wykonywania swoich zawodów oraz przypomnieli o ważności własnego bezpieczeństwa zarówno podczas ferii jak i aktywnego wypoczynku.

Podczas feryjnych dni uczestniczyliśmy w wielu aktywnościach, takich jak np. wspólne tworzenie monochromatycznego obrazu, który z dumą przekazaliśmy na licytację na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie zapomnieliśmy też o rozwijaniu naszej kreatywności tworząc zakładki do ulubionych książek oraz plakat promujący czytelnictwo. Stworzyliśmy własne maski karnawałowe, które wykorzystaliśmy podczas balu na zakończenie ferii. Dodatkowo przygotowaliśmy pyszne ciasteczka dla ptaków, dbając o otaczającą nas przyrodę. Spotkania podczas ferii w bibliotece stały się okazją do grania w gry planszowe.

Zakończenie ferii nie mogłoby się odbyć bez piniaty, słodkiego poczęstunku i pamiątkowych dyplomów przygotowanych przez dyrektora i pracowników biblioteki.

Te ferie były pełne emocji, nowych znajomości i fantastycznych przeżyć. Czas minął nam za szybko, ale pozostawił w naszych sercach piękne wspomnienia. Do zobaczenia podczas innych działań Biblioteki Publicznej w Gołdapi.

✍️ Biblioteka Publiczna w Gołdapi

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.