Zabawa z didżejem na pod gołym niebem w parku w centrum, pokaz fajerwerków, przemówienia miejskich włodarzy - tak wyglądała dzisiejsza wieczorna impreza noworoczna w Gołdapi.

O tym co będzie główną atrakcją dzisiejszego dnia, zdecydowały osoby biorące udział w jesiennej ankiecie przeprowadzonej przez Dom Kultury w Gołdapi. Większość opowiedziała się za pokazem fajerwerków.

O 17:00 rozpoczęła się zabawa z didżejem. Jego stanowisko znajdowało się na środku mostku. Kolumny głośnikowe oraz kolorowe oświetlenie były skierowane we wszystkie strony parku. Było naprawdę kolorowo i głośno. W parku działał też telebim, zakupiony w ostatnim czasie przez urząd miejski.

O 19:00 głos zabrali burmistrz Tomasz Luto, przewodniczący rady miejskiej w Gołdapi Wojciech Hołdyński i jeden z dwóch jego zastępców Józef Wawrzyn. Wystąpienia nie miały typowo świątecznego charakteru, choć krótkie życzenia noworoczne zostały również złożone. Włodarze mówili przede wszystkim ogólnie o tym, co się wydarzyło w ostatnim roku i co się wydarzy w bieżącym.

Kwadrans później rozpoczął się kilkudziesięciominutowy pokaz sztucznych ogni. Po pokazie był ciąg dalszy  zabawy z didżejem.

Dzisiejsze wydarzenie prowadził Szymon Kozicz z Radia 5. Organizatorem był Dom Kultury w Gołdapi. W centrum miasta było wielu zarówno gołdapian, jak i osób przyjezdnych.

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.