Wielkimi krokami zbliża się 32 już finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Odbędzie się on 28 stycznia 2024 roku.

W przygotowania do 32 finału włączyło się 1685 sztabów, w tym 101 za granicą. Wśród nich jest też sztab nr 799 czyli złożony z gołdapskich wolontariuszy.

22 grudnia trzyosobowa delegacja gołdapskiego sztabu wzięła udział w spotkaniu w siedzibie WOŚP w Warszawie, podczas którego rozmawiano o styczniowym finale. Do Gołdapi wolontariusz przywieźli różne gadżety z logo WOŚP, które będą 28 stycznia licytowane.

Gołdapski sztab WOŚP już dziś zaprasza wszystkich darczyńców, którzy chcieliby przekazać coś od siebie na licytacje. Rzeczy czy kupony można przynosić od 2 stycznia do Domu Kultury w Gołdapi (od poniedziałku do czwartku w godzinach 12:00-20:00 oraz w piątki w godzinach 10:00-15:00).

Przebieg finału WOŚP w Gołdapi planowany jest podobnie do tych, które były w latach minionych. Przed południem mają być różne atrakcje w centrum Gołdapi. Licytacje, występy artystyczne oraz inne atrakcje odbywać się po południu w hali OSiR. Wieczorem w centrum miasta wystąpi teatr ognia Flash Zone. Szczegółowy harmonogram zostanie podany w styczniu

Środki zebrane podczas 32 finału WOŚP przeznaczone zostaną na zakup urządzeń dla oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Mottem akcji jest „Tu wszystko gra OK!”.

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.