Noworoczna impreza odbędzie się 1 stycznia w centrum Gołdapi. Będzie dyskoteka pod gwiazdami i pokaz sztucznych ogni.

Noworoczne wydarzenie w Gołdapi to już właściwie tradycja. Jak ma wyglądać w tym roku, Dom Kultury w Gołdapi zapytał mieszkańców w internetowej ankiecie. Osoby, które na nią odpowiedziały, zdecydowanie opowiedziały się za pokazem fajerwerków. Tak też się i stanie. Noworoczny pokaz sztucznych ogni rozpocznie się około godziny 19:15. Będą one odpalane z pl. Zwycięstwa, dlatego też z parkingu w części między wjazdem a wyjazdem nie będzie można skorzystać. Dotyczy to zarówno parkowania samochodów, jak i wejścia na tę część przez mieszkańców i gości przed jak i w trakcie pokazu. To istotna zmiana w stosunku do lat poprzednich, gdy fajerwerki były odpalane z terenu parku.

Przed pokazem, o 19:00 z okolicznościowymi przemówieniami wystąpią burmistrz Gołdapi Tomasz Luto i przewodniczący rady miejskiej Wojciech Hołdyński. Będą oni stać przy mostku w pobliżu bałwana - świątecznej dekoracji.

Pokaz fajerwerków to nie jedyna atrakcja w Nowy Rok. Między 17:00 a 22:00 w parku w centrum miasta będzie dyskoteka pod gwiazdami, prowadzona przez didżeja. Jego stanowisko będzie znajdować się na środku mostku. Z tego też powodu przejście przez niego będzie niemożliwe. Kolumny głośnikowe oraz kolorowe oświetlenie będą skierowane we wszystkie strony parku. W parku będzie też działał telebim, zakupiony w ostatnim czasie przez urząd miejski.

Zapraszamy mieszkańców i gości do wspólnej zabawy noworoczny wieczór.

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.