Finał VII Konkursu Wiedzy o Rynku Pracy odbył się dziś w Powiatowym Urzędzie Pracy w Gołdapi. Zwycięzcą został Oliwier Smolak.

Konkurs, podobnie jak w poprzednich latach, był dwuetapowy. Pierwszym etapem były szkolne eliminacje w Liceum Ogólnokształcącym w Gołdapi i Zespole Szkół Zawodowych w Gołdapi. Do finałowego etapu, którego zasady są zbliżone do teleturnieju „Jeden z dziesięciu”, przeszło po 5 uczniów z obu placówek.

Zwycięzcą konkursu został Oliwier Smolak (LO), drugie miejsce zajęła Julia Żynda (LO), trzecie Zuzanna Hołubowicz (LO). W tym roku organizatorzy zrezygnowali z wartościowych nagród rzeczowych dla laureatów. Zamiast tego otrzymali oni bony na zakupy o wartości odpowiednio dwa tysiące, półtora tysiąca i tysiąc złotych do realizacji w jednej z sieci sklepów m.in. ze sprzętem elektronicznym. Tym samym nagrody rzeczowe mogą wybrać sobie sami.

Organizatorami konkursu byli: Powiatowy Urząd Pracy w Gołdapi, Zespół Szkół Zawodowych w Gołdapi i Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Gołdapi. Wydarzenie objęte było honorowym patronatem starosty gołdapskiego.

 

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.