W najbliższą sobotę w sali widowiskowej Domu Kultury w Gołdapi odbędzie się 20 Charytatywny Koncert Świąteczno-Noworoczny.

Na scenie wystąpią: burmistrza Gołdapi wraz z urzędnikami Urzędu Miejskiego w Gołdapi, pracownicy i uczestnicy zajęć Domu Kultury w Gołdapi, pracownicy Biblioteki Publicznej w Gołdapi, słuchacze Gołdapskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, pracownicy OPS, nauczyciele gołdapskich szkół podstawowych nr 1, 2 i 3 oraz szkoły w Galwieciach, nauczycielki emerytki z LO, ZPEW, członkowie Stowarzyszenia „Dobry Start” i „Tata Barman”, teatr ognia Flash Zone i grupa taneczna Akro Dance, Art of Dance oraz Rafał Wiszowaty, Janusz Karpiński, Małgorzata Waśkiewicz-Karpińska, Piotr Bartoszuk, Tomasz Sala, Stanisław Luty, Maja Krzyżewska, Barbara Woźniak, Patrycja Magielnicka. Koncert poprowadzi Joanna Łabanowska i Krzysztof K.A.S.A Kasowski.

Uzyskany z koncertu dochód zostanie przekazany na leczenie i rehabilitacje Bruna Wróbla. Mały gołdapianin walczy z nowotworem - ostrą białaczką limfoblastyczną. Jest dzielnym, ciągle uśmiechniętym wojownikiem. Aktualnie zakończył pierwszy etap leczenia, jednak przed nim jeszcze długie miesiące chemioterapii, a później dalsze leczenie podtrzymujące.

Zapraszamy wszystkich serdecznie!

Zbiórkę pieniędzy na jego rzecz prowadzi Fundacja dla Dzieci z Chorobami nowotworowymi pod adresem: https://www.krwinka.org/podopieczni/bruno-wrobel

 

✍️ Dom Kultury w Gołdapi

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.