28 listopada w Pałacu Staszica w Warszawie podczas konferencji „Współpraca międzysektorowa na rzecz umiejętności”, Wojciech Hołdyński odebrał nagrodę specjalną i tytuł „Lider Aktywizacji Osób Młodych 2023” w konkursie organizowanym przez Fundację Promocji Inicjatyw Społecznych Polprom, przyznane dla Powiatowego Urzędu Pracy w Gołdapi.

Celem nagrody jest promowanie najlepszych praktyk instytucji rynku pracy w zakresie wspierania osób młodych. Mogą ubiegać się o nią wszystkie publiczne instytucje rynku pracy w Polsce. Praktyka zgłoszona do nagrody musi przyczyniać się do skuteczniejszego wspierania osób młodych na rynku pracy, w tym w szczególności: wzrostu zaufania młodego pokolenia do instytucji rynku pracy, lepszego poznania przez osoby młode oferty instytucji rynku pracy, partnerskiego traktowania młodych klientów na każdym etapie wsparcia, zapewnienia zgodności wsparcia kierowanego do osób młodych z potrzebami lokalnego rynku pracy i regionalnymi strategiami rozwoju. Gołdapski urząd otrzymał tegoroczną nagrodę za „efektywny program staży organizowany w Powiatowym Urzędzie Pracy w Gołdapi”.

Nie jest to pierwsza nagroda przyznana gołdapskiej jednostce przez Fundację Polprom z Warszawy. W 2017 roku PUP odebrał statuetkę za Konkurs Wiedzy o Rynku Pracy, który doczekał się już siódmej edycji. Z kolei w ubiegłym roku PUP otrzymał tytuł ”Lider Aktywizacji Osób Młodych” za projekt pilotażowy „Mam wybór – kurs na przyszłość”.

✍️ Powiatowy Urząd Pracy w Gołdapi

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.