Centrum Wolontariatu przy Stowarzyszeniu „Partnerstwo Sztuk” w Gołdapi zaprasza całe rodziny, dzieci, młodzież, osoby starsze, przedstawicieli organizacji, instytucji itd. do udziału w Sztafecie 11.11.11.11.13.

Odbędzie się ona w dniu Narodowego Święta Niepodległości w centrum Gołdapi. Chęć udziału należy zgłaszać w dniu wydarzenia, zapisy będą prowadzone od godziny 10:00 do 11:00. Do udziału nie jest wymagany żaden strój. Tempo ruchu każdy ustala sobie sam. Można się przebiec albo też przespacerować. Do pokonania jest krótki odcinek po północnej stronie pl. Zwycięstwa.

Sztafeta 11.11.11.11.13 to wydarzenie kulturalne promujące nowoczesną formę patriotyzmu i wolontariatu, angażująca i integrująca całą społeczność lokalną, ukazująca alternatywny sposobu spędzenia wolnego czasu.

Program wydarzenia:

  • 10:13 - „Łowcy przygód” – bieg na 11km
  • 11:00 – rozgrzewka przed startem (zumba)
  • 11:11 – start sztafety

Dla wszystkich przewidziana jest ciepła grochówka. Będzie też quest z nagrodami.

To już trzynasta edycja imprezy, której niezmiennie od początku organizatorem jest Centrum Wolontariatu przy Stowarzyszeniu „Partnerstwo Sztuk” w Gołdapi.

 

UWAGA KIEROWCY!

W związku ze Sztafetą 11.11.11.11.13, 11 listopada od godziny 9:00 do godziny 12:30 jezdnia po północnej stronie pl. Zwycięstwa (od ronda przy ulicy Krótkiej do ronda Kombatantów RP i BWP) będzie wyłączona z ruchu kołowego.

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.