Biblioteka Publiczna w Gołdapi zaprasza na spotkanie autorskie z Joanna Jax, które odbędzie się 9 listopada. Początek o godzinie 17:00.

Joanna Jax (właśc. Joanna Jakubczak) to absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, utalentowana autorka i artystka o niezwykłych pasjach. Nie tylko tworzy wspaniałe powieści, ale również maluje na szkle unikatową techniką warstwową. Obszar jej zainteresowań obejmuje literaturę biograficzną, grafikę oraz copywriting. Ponadto jest aktywną wolontariuszką w Fundacji dla Rodaka, która wspiera Polaków w Kazachstanie.

Joanna Jax zadebiutowała w 2014 roku powieścią „Dziedzictwo von Becków”, która zdobyła uznanie zarówno wśród recenzentów, jak i czytelników. Kolejne jej dzieła takie jak “Długa droga do domu” (2015) czy “Piętno von Becków” (2016) utwierdziły jej pozycję cenionej pisarki. Miłośnicy jej twórczości z niecierpliwością wyczekiwali kolejnych książek, takich jak “Syn zakonnicy” (2018), a także cykli powieści, w tym sześciu tomów „Zemsty i przebaczenia” (2018) oraz trylogii „Zanim nadejdzie jutro” (2018, 2019), „Prawda zapisana w popiołach” (2019, 2020) i „Córka fałszerza” (2020). W roku 2022 pojawi się ostatni tom tetralogii „Duchy minionych lat”. Pisarka jest również laureatką Wawrzynu – Literackiej Nagrody Warmii i Mazur za rok 2016, przyznawanej przez samych czytelników.

To spotkanie to wyjątkowa okazja, aby poznać bliżej tę wybitną artystkę i autorkę, posłuchać o jej pasjach i inspiracjach oraz dowiedzieć się więcej o procesie tworzenia literatury i sztuki.

✍️ Biblioteka Publiczna w Gołdapi

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.