Kandydaci Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość zdobyli najwięcej głosów na terenie powiatu gołdapskiego w głosowaniu do sejmu - 4086.

Drugi wynik zanotował Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska Po .N IPL Zieloni - 3495 głosów.


powiat gołdapski

wyniki głosowania na komitety:

  • KW Prawo i Sprawiedliwość - 4.086
  • KKW Koalicja Obywatelska Po .N IPL Zieloni - 3.495
  • KKW Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni - Polskie Stronnictwo Ludowe - 1.792
  • KW Nowa Lewica - 742
  • KW Konfederacja Wolność i Niepodległość - 659
  • KW Bezpartyjni Samorządowcy - 414
  • KW Polska Jest Jedna - 131

Uprawnionych do głosowania było 18.881 osób.
Frekwencja wyniosła 61,96%.


gmina Gołdap

wyniki głosowania na komitety:

  • KW Prawo i Sprawiedliwość - 2.932
  • KKW Koalicja Obywatelska Po .N IPL Zieloni - 2.904
  • KKW Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni - Polskie Stronnictwo Ludowe - 1.427
  • KW Nowa Lewica - 564
  • KW Konfederacja Wolność i Niepodległość - 494
  • KW Bezpartyjni Samorządowcy - 308
  • KW Polska Jest Jedna - 104

Uprawnionych do głosowania było 14.088 osób.
Frekwencja wyniosła 63,73%.


gmina Banie Mazurskie

wyniki głosowania na komitety:

  • KW Prawo i Sprawiedliwość - 624
  • KKW Koalicja Obywatelska Po .N IPL Zieloni - 411
  • KKW Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni - Polskie Stronnictwo Ludowe - 240
  • KW Nowa Lewica - 105
  • KW Konfederacja Wolność i Niepodległość - 77
  • KW Bezpartyjni Samorządowcy - 46
  • KW Polska Jest Jedna - 10

Uprawnionych do głosowania było 2.717 osób.
Frekwencja wyniosła 58,45%.


gmina Dubeninki

wyniki głosowania na komitety:

  • KW Prawo i Sprawiedliwość - 530
  • KKW Koalicja Obywatelska Po .N IPL Zieloni - 180
  • KKW Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni - Polskie Stronnictwo Ludowe - 125
  • KW Nowa Lewica - 73
  • KW Konfederacja Wolność i Niepodległość - 88
  • KW Bezpartyjni Samorządowcy - 60
  • KW Polska Jest Jedna - 17

Uprawnionych do głosowania było 2.076 osób.
Frekwencja wyniosła 54,58%.


Liczba głosów oddanych na terenie powiatu gołdapskiego na kandydatów zamieszkałych na terenie powiatu gołdapskiego:

  • 786 - Andrzej Juchniewicz, Gołdap, KW Prawo i Sprawiedliwość
  • 401 - Anna Kot, Gołdap, KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni
  • 202 - Piotr Wasilewski, Gołdap, KW Bezpartyjni Samorządowcy
  • 147 - Ewa Jankowska, Gołdap, Nowa Lewica, KW Nowa Lewica
  • 54 - Agnieszka Sztejter, Łoje, KW Bezpartyjni Samorządowcy

Najwięcej głosów od głosujących w powiecie gołdapskim uzyskali:

  • 994 - Anna Wojciechowska, Małkinie, KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni
  • 786 - Andrzej Juchniewicz, Gołdap, KW Prawo i Sprawiedliwość
  • 778 - Paweł Papke, Olsztyn, KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni
  • 634 - Urszula Pasławska, Biskupiec, KKW Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni - Polskie Stronnictwo Ludowe,
  • 622 - Janusz Cieszyński, Warszawa, KW Prawo i Sprawiedliwość
  • 614 - Błażej Poboży, Warszawa, KW Prawo i Sprawiedliwość

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.