Biblioteka Publiczna w Gołdapi zaprasza na wyjątkowe wydarzenie - Noc Bibliotek pt. „Bal u Olka”, która odbędzie się 7 października.

Zapraszamy o godzinie 17:00 do sali nr 2. To będzie noc pełna magii, kreatywności i niezapomnianych chwil. Przygotowaliśmy dla was wiele atrakcji, które sprawią, że ta noc stanie się niezapomnianym przeżyciem. W programie:

  1. bal postaci bajkowych; przyjdź przebrany za ulubioną postać z bajki i wyruszymy w fantastyczną podróż w świat literatury.
  2. zajęcia ruchowe; przygotowaliśmy dla was różnorodne zajęcia ruchowe, które pozwolą rozwinąć skrzydła i wcielić się w postaci z waszych ulubionych książek.
  3. zdrowe przekąski; dla podniebienia czekają zdrowe przekąski, które dostarczą wam energii do wspólnej zabawy.
  4. nocne zwiedzanie biblioteki; odkryjcie tajemnice naszej biblioteki w zupełnie nowym świetle, podczas nocnego zwiedzania dowiecie się, jakie sekrety kryją się w zakamarkach naszych książek.

To będzie niezapomniana noc, pełna radości i wrażeń. Przyjdźcie i pozwólcie się zainspirować światem literatury. To doskonała okazja do spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi, odkrywania nowych przygód oraz czerpania inspiracji z magicznych stron książek.

Tegoroczna Noc Bibliotek odbywa się pod hasłem „Absurd nie czytać”.

✍️ Biblioteka Publiczna w Gołdapi

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.