W minioną sobotę gołdapscy seniorzy ze Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów pożegnali lato. To cykliczna impreza, organizowana od wielu lat.

Tym razem odbyła się pod Gołdapią na pięknej, prywatnej posesji jednych z członków organizacji. I choć ten weekendowy dzień zaczął się chłodno i pochmurnie, gdy wydarzenie rozpoczęło się to niebo pojaśniało i zaświeciło słońce. Seniorzy przy suto zastawionych stołach rozmawiali o swojej codzienności, kłopotach i radościach. Panowała sielska atmosfera, humory wszystkim dopisywały. To była kolejna bardzo miła, integracyjna impreza naszych gołdapskich seniorów.

W wydarzeniu oprócz członków organizacji wzięli udział również udział wiceprzewodniczący rady miejskiej w Gołdapi Józef Wawrzyn i Joanna Łabanowska. Ona tym razem - jak sama powiedziała - nie reprezentowała jednak urzędu miejskiego, a była tam jako kandydatka PSL do sejmu. Rozmawiała z uczestnikami biesiady, wymieniał poglądy, zrobiła też kilka krótkich materiałów do swojej kampanii wyborczej. W trakcie wydarzenia pojawił się także burmistrz Gołdapi Tomasz Luto, który przyjechał z Olgą Semeniuk-Patkowską - warszawianką, kandydatką PiS do sejmu wystawioną przez partię w naszym warmińsko-mazurskim okręgu, obecnie radną miasta Warszawy i sekretarz stanu w ministerstwie rozwoju i technologii.

 

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.