W piątkowe popołudnie Bibliotece Publicznej w Gołdapi odbyło się drugie wrześniowe spotkanie klubowiczek dyskusyjnego klubu książki.

Tym razem mieliśmy przyjemność omawiać powieść obyczajową, która skradła serca czytelników i przeniosła nas w barwny świat wsi Krużewniki.

Książka „Każdy żyje jak umie” Andrzeja Mularczyka to nie tylko opowieść o losach jej bohaterów, ale także prawdziwa podróż przez historię i kulturę Podola. To nie tylko fascynująca opowieść, ale także swoiste lustro historii i społeczeństwa. Książka ta pozostawiła niezatarte wrażenie na wszystkich uczestnikach spotkania, inspirując nas do dalszych refleksji nad naszą przeszłością i wartościami, które nadal kształtują naszą tożsamość.

Spotkania dyskusyjnego klubu książki w naszej bibliotece to nie tylko okazja do czytania i dyskutowania, ale także do odkrywania nowych perspektyw i inspirujących historii. Zachęcamy wszystkich miłośników literatury do dołączenia do naszych spotkań i wspólnego odkrywania magicznego świata książek.

✍️ Biblioteka Publiczna w Gołdapi

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.