Od dziś w Centrum Informacji Turystycznej w Gołdapi można wypożyczać rowery elektryczne. W ofercie są trzy nowe, miejskie jednoślady Majdller E-Bike Ampera 7B.

Rowery można wypożyczać i zdawać wyłącznie w godzinach pracy Centrum Informacji Turystycznej od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 i w soboty w godzinach 10:00-13:00. By wypożyczyć, trzeba mieć przy sobie dokument tożsamości do wglądu i spisania umowy. Na życzenie podczas wypożyczania przekazywane jest też zapięcie i ładowarka.

Do końca wakacji koszt wypożyczenia roweru elektrycznego to 50zł za dobę. Od 4 września będzie to 70zł za dobę. Płatność za wynajem możliwa jest gotówką, blikiem lub kartą. Podczas wypożyczania roweru pobierana jest kaucja w wysokości 150zł. Płatność kaucji możliwa jest gotówką lub przelewem na konto Fundacji Rozwoju Regionu Gołdap.

W ofercie CIT są również dostępne do wypożyczenia tak jak dotychczas cztery tradycyjne rowery. Koszt to 5zł za godzinę lub 30zł za dobę. W przypadku tych rowerów nie jest pobierana kaucja.

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.