26 sierpnia Biblioteka Publiczna w Gołdapi zorganizowała ostatnie w te wakacje „Sobotnie spotkanie z książką w parku miejskim”.

Ta wyjątkowa inicjatywa nie tylko promuje czytelnictwo wśród najmłodszych, ale również oferuje atrakcje edukacyjne i rozrywkowe dla dzieci jak i ich rodziny. Na uczestników czekały kolorowanki, układanie puzzli o zróżnicowanym poziomie trudności, gry planszowe i plenerowe, tatuaże brokatowe, które stanowiły doskonałą okazję do wspólnego spędzenia czasu z rodzicami.

Stworzona strefa z miękkimi, dmuchanymi sofami, zapewniała idealne miejsce do czytania książek lub po prostu zabawy. Zaprezentowana była wystawa dokumentów życia społecznego pt. „Ocalić od zapomnienia”, która pochodzi ze zbiorów biblioteki. To wyjątkowy sposób na przybliżenie historii społeczności lokalnej.

Podczas każdego spotkania istniała możliwość zapisania się do biblioteki oraz wypożyczenia książki, filmu czy audiobooka na miejscu. „Sobotnie spotkania z książką w parku miejskim” to wydarzenie, które angażuje nie tylko dzieci, ale również rodziców i opiekunów, dzięki czemu można razem cieszyć się radością czytania oraz wspólną aktywnością.

Dziękujemy za udział w spotkaniach.

✍️ Biblioteka Publiczna w Gołdapi

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.