Jutro nad Jeziorem Gołdap zabrzmią hiphopowe rytmy. W strefie uzdrowiskowej odbędzie się koncert polskiego duetu Dwa Sławy.

Zapraszamy o godzinie 19:00 na parking przy Promenadzie Zdrojowej w Gołdapi na koncert duetu Dwa Sławy. Dwa Sławy to właściwie Jarosław "Astek" Steciuk i Radosław "Rado" Śrędziński. Jako duet zadebiutowali w 2007 roku płytą "Dla sławy" i od tamtej pory nieprzerwanie ze sobą współpracują. W 2012 roku wydali pierwszy oficjalny album "Nie wiem, nie orientuję się". W duecie nagrali łącznie dziewięć płyt, z których największą popularność zyskał album "Ludzie sztosy". To zdobywcy czterech złotych płyt. Zespół charakteryzuje się tzw. nawijką na hashtagach, a sami zwracają uwagę na lirykę utworów i ich sens. Duet w swojej muzycznej karierze współpracował z takimi artystami jak Gruby Mielzky, Quebonafide, Pawbeats, Bonson, Kuban, Kękę, czy Łona.

Support o 18:00 przed koncertem zagrają Pensa il Suono. To zespół, którego członkowie pochodzą z Gołdapi oraz Olecka. Stawiają oni swoje pierwsze kroki na scenach. "Robimy rzeczy niewyrażalne w słowach" - tak można podsumować ich występy. Ich kawałki możecie odsłuchać na portalu youtube https://www.youtube.com/@pensa_il_suono

Po koncertach odbędzie się after party w wykonaniu dwóch didżejów. Tomass i Notaxe zagrają dla was do 21:30.

Wstęp wolny.

✍️ Dom Kultury w Gołdapi

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.