W dzisiejsze przedpołudnie Biblioteka Publiczna w Gołdapi zorganizowała spotkanie z książką w parku miejskim w centrum Gołdapi.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy strefę z różnorodnymi zabawami, kolorowankami i balonami - kwiatami. Były bezpieczne eksperymenty naukowe, które z pewnością zaciekawiły młodych odkrywców. Stworzyliśmy miękką krainę z sofami dmuchanymi, na których dzieci mogły swobodnie wypoczywać i cieszyć się wspólnym czytaniem książek. Była możliwość zapisania się do naszej biblioteki i wypożyczenia książki, filmu czy audiobooka. Osoby zainteresowane będą miały dostęp do bogatej kolekcji książek, filmów, audiobooków i innych materiałów, które umilą czas i rozbudzą wyobraźnię.

Spotkania z książką w parku to wspaniała okazja do połączenia radości spędzania czasu na świeżym powietrzu z fascynującym światem literatury i sztuki. Doświadczycie wyjątkowych zabaw i zapoznacie się z naszą biblioteką.

Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy pragną spędzić czas w kreatywny i inspirujący sposób, na kolejne spotkanie w najbliższą sobotę, 12 sierpnia. Początek o godzinie 10:00.

✍️ Biblioteka Publiczna w Gołdapi

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.