19 lipca w Bibliotece Publicznej w Gołdapi odbyły się zajęcia plastyczno-techniczne dla dzieci, inspirowane opowieścią o Czerwonym Kapturku autorstwa Charlesa Perraulta. Na początku spotkania została odczytana bajka o Czerwonym Kapturku, aby wzbudzić wyobraźnię dzieci.

Podczas warsztatu dzieci miały okazję rozwijać swoją kreatywność i zdolności manualno-artystyczne. Wykorzystując różne materiały takie jak karton, wycinanki, bibułę, klej i kolorowy papier, dzieci wykonały elementy do budowy domku dla Czerwonego Kapturka i Babci. Następnie wykorzystując piasek tworzyły malowniczą ścieżkę prowadzącą przez las, która wiodła aż do pięknego pałacu wykonanego z kartonu. Uczestnicy zajęć wykazali się pomysłowością i zaangażowaniem. Wykorzystane materiały pozwoliły dzieciom wyrazić swoją wyobraźnię i rozwijać umiejętności manualne. Po zakończeniu zajęć wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcie z tego twórczego spotkania.

Zajęcia te nie tylko rozwijały umiejętności plastyczne, ale także pozwoliły dzieciom na wejście w świat Czerwonego Kapturka i odkrycie jego fascynującej historii. Zajęcia odbyły się w ramach realizacji przez Bibliotekę Publiczną w Gołdapi projektu „Matematyka na zielono”.

Biblioteka Publiczna w Gołdapi

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.