Za nami pierwszy wyjazd w ramach „Rowerowego lata w Gołdapi”. O 18:00 dwadzieścioro osób zebrało się przy zegarze słonecznym, aby wyruszyć na wspólna przejażdżkę. Byli i dorośli, i dzieci. Pokonaliśmy około 12 kilometrów, jadąc najpierw po szlaku Green Velo, potem Promenadą Zdrojową, a następnie przez Las Kumiecie, by ostatecznie po półtorej godzinie wrócić do centrum miasta.

Będąc przy tężniach, weszliśmy na taras widokowy znajdujący się na nich, by podziwiać uzdrowiskową okolicę. Zaliczyliśmy jeden z bunkrów w lesie. Przy leśnej wiacie przy ul. Świerkowej zatrzymaliśmy się, aby rozlosować kilka upominków wśród uczestników dzisiejszego wyjazdu.

Dopisała pogoda i humory uczestników. Mamy nadzieję, z wszystkim się podobało. Już dziś zapraszamy do udziału w kolejnym letnim wyjeździe. Informacja o nim w poniedziałek rano podana zostanie na naszym facebooku.

Na zakończenie kilka podziękowań. Dziękujemy prezesowi PWiK w Gołdapi za możliwość wejścia na taras widokowy. Dziękujemy urzędowi miejskiemu i starostwu powiatowemu za upominki dla uczestników. Dziękujemy uczestnikom dzisiejszego wyjazdu za pozytywne humory i uśmiechy na buziach.

Zadanie publiczne „Rowerowe lato w Gołdap” jest realizowane przez Stowarzyszenie Rowerowa Gołdap i finansowane ze środków otrzymanych z budżetu gminy Gołdap.

Stowarzyszenie Rowerowa Gołdap

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.