Już po raz kolejny policjanci z komend powiatowych policji w Gołdapi i Olecku łączą siły i organizują spotkanie z osobami chętnymi do wstąpienia w szeregi tej formacji na terenie obu powiatów.

24 czerwca odbędą się zajęcia sportowe dla osób, które chcą sprawdzić swoje możliwości na specjalnie przygotowanym torze przeszkód. Taki tor jest jednym z etapów rekrutacyjnych do policji. Nie należy do najłatwiejszych. Na przebiegnięcie całego toru i zaliczenie wszystkich ćwiczeń jest maksymalnie 1 minuta 41 sekund. Podczas zajęć policyjny trener nie tylko omówi poszczególne elementy toru i zaprezentuje technikę prawidłowego sposobu wykonania ćwiczeń, ale również opowie o wszystkich etapach rekrutacji i przedstawi warunki, jakie musi spełnić kandydat do policji.

Spotkanie odbędzie się w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych w Olecku. Początek o godzinie 9:00. Dla chętnych osób przewidywany jest transport z Gołdapi do Olecka. Chęć udziału w spotkaniu należy wcześniej zgłosić pod numerem tel. 477-357-415.

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.