W miniony piątek w Bibliotece Publicznej w Gołdapi odbyły się zajęcia biblioteczne i trening zręcznościowy dla uczniów z klasy 2a ze Szkoły Podstawowej nr 5 im. Noblistów Polskich w Gołdapi. Dzieci zapoznały się z zasadami korzystania z biblioteki. Chętnie wzięły udział w lekcji, w której zostały wykorzystane tablety. Przeprowadziliśmy grę grupową, która była element integracyjnym zabawy, uczyliśmy się budowania zespołu, kształtowaliśmy postawy liderskie.

Biblioteka, która niegdyś były znana głównie z wypożyczania książek, obecnie jest miejscem, gdzie uczniowie mogą uczestniczyć w różnorodnych zajęciach. Wykorzystując tablety, lekcja nabiera nowej dynamiki i atrakcyjności. Dostępność do multimedialnych materiałów edukacyjnych i aplikacji czyni ja bardziej atrakcyjną i angażującą.

Gry zespołowe to świetny sposób na wspólną zabawę i integrację. Istnieje wiele gier zespołowych, które można grać niezależnie od tego, czy chcesz spędzić czas z przyjaciółmi, rodziną, czy też zespołem w pracy. W naszej bibliotece na zajęciach wykorzystujemy grę, podczas której uczymy współzawodnictwa. Cieszy się wielką popularnością. To gra, która promuje współpracę, komunikację i zaufanie między uczestnikami.

Na koniec dzieci w Izbie Regionalnej “Muzeum Ziemi Gołdapskiej im. M. M. Ratasiewicza zwiedziły wystawę pt. „Puzzle moim hobby” .

Biblioteka Publiczna w Gołdapi

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.