Biblioteka Publiczna w Gołdapi bierze udział w międzynarodowej akcji „Tydzień z Internetem 2023” pod hasłem „Ogarnij to! Kompetencje cyfrowe w czasach przełomu”, mającej zachęcić jak największą liczbę osób do korzystania z internetu.

26 kwietnia w bibliotece zostanie zorganizowane wyjątkowe spotkanie dla seniorów - koncert życzeń. Początek o godzinie 16:00. Starsze osoby, które tego dnia pojawią się w bibliotece, będą mogły wyszukać w serwisie YouTube ulubione piosenki z dawnych lat, a następnie wspólnie ich wysłuchać, przy okazji pośpiewać, dzieląc się jednocześnie z innymi uczestnikami spotkania wspomnieniami czy anegdotami związanymi z ulubioną piosenką. Przy pomocy pracowników biblioteki będą mogli znaleźć tekst i dodatkowe informacje o piosenkach i wykonawcach, a także poznać podstawy obsługi komputera.

„Tydzień z Internetem 2023” to międzynarodowa akcja. W Polsce jest skierowana przede wszystkim do osób starszych, a biblioteka jest znakomitym miejscem, by zachęcić i nauczyć osoby starsze używania komputera i internetu.

Biblioteka Publiczna w Gołdapi

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.