Biblioteka Publiczna w Gołdapi zaprasza organizacje, stowarzyszenia działające lokalnie oraz osoby prywatne do udziału w „Konkursie na realizację inicjatywy kulturalno-edukacyjnej w ramach projektu BLISKO - SPOTKAJmy się w bibliotece”.

Głównym celem konkursu jest aktywizacja mieszkańców, integracja społeczności lokalnej i podejmowanie wraz z mieszkańcami działań w odpowiedzi na ich potrzeby, a także zachęcenie do aktywnego współtworzenia wydarzeń i działań o charakterze społecznym, kulturalnym, artystycznym oraz edukacyjnym. Premiowane będą w szczególności propozycje skierowane do osób w wieku 13-19 lat oraz nastawione na rozwijanie więzi międzypokoleniowych w społeczności lokalnej.

Propozycje inicjatyw należy składać do 10 marca. Na realizację wybranych biblioteka planuje przeznaczyć maksymalnie 19450 złotych.

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z organizatorem za pomocą poczty elektronicznej (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.