10 grudnia w sali widowiskowej Domu Kultury w Gołdapi odbył się Dziewiętnasty Charytatywny Koncert Świąteczno-Noworoczny. Wystąpili: urzędnicy Urzędu Miejskiego w Gołdapi, nauczyciele gołdapskich szkół podstawowych nr 2, 3 i 5, słuchacze Gołdapskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, ukraiński zespół rodziny Muzyczenko, pracownicy i uczestnicy pracowni teatralnej oraz pracowni tańca - teatru ognia Flash Zone i grupy tanecznej Akro Dance Domu Kultury w Gołdapi, grupa taneczna Art of Dance oraz Patrycja Magielnicka, Agnieszka Dziobkowska, Zbigniew Konobrocki, Dariusz Chałas, Janusz Karpiński, Klaudia Stalewska, Tomasz Sala, Jan Steć, Piotr Bartoszuk, Urszula Wrzosek, Ryszard Wrzosek, Magdalena Chmiel, Paula Waraksa-Banach i Rafał Wiszowaty. Koncert prowadzili Barbara Woźniak i Stanisław Luty.

Z biletów zakupionych w formie cegiełek zebraliśmy środki w kwocie 9.000zł. na leczenie i rehabilitację w Centrum Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży „Marzenia” Igi Lelo . Przedstawicielka Sanatorium Uzdrowiskowego "Wital" Monika Nalepa przekazała również bon w wysokości 9.000zł. na ten sam cel.

Iga to niespełna półtoraroczna gołdapianka, która urodziła się ze złożoną wadą serca. Do dziś miała 4 operacje. Czeka ją długa droga w walce o zdrowie.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji koncertu oraz sponsorom: barowi Jędruś, Krzysztofowi Jurewiczowi oraz restauracjom: Turystyczna, Nóż i Widelec, Parkova Restobar & Apartamenty, Matrioszka, Inny Klimat.

Do zobaczenia za rok. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z koncertu.

Dom Kultury w Gołdapi

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.