Koniec lata od wielu lat jest jedną okazji w trakcie roku do zorganizowania spotkania integracyjnego członków gołdapskiego koła Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Nie inaczej było i w roku bieżącym. Seniorzy spotkali się 24 września pod wiatą leśną w Lesie Kumiecie.

Dopisała pogoda. Było ciepło, nie padał deszcz. Nieco gorzej było z frekwencją, w spotkaniu wzięło udział mniej osób niż w latach poprzednich. Mimo to atmosfera była wyśmienita. Na twarzach uczestników biesiady gościła radość i uśmiechy, na stołach znalazło się wiele smakołyków, przyniesionych przez seniorów. Obok wiaty paliło się ognisko, nad którym uczestnicy piekli kiełbaski. Szefowa związku serował smaczny bigos. Urszula Glińska w z Urzędu Miejskiego w Gołdapi w imieniu burmistrza Gołdapi przekazała upominki, które trafiły do uczestników spotkania.

Gdy biesiadnicy posilili się i zakończyli pierwsze rozmowy przy stołach, ruszyli na „parkiet”. Zaczęły się tańce i wspólna zabawa... Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i materiału wideo z tego wydarzenia.
 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!