Masz ochotę zobaczyć jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie samochodów świata? A może masz ochotę na przejażdżkę nim? Mowa o elektrycznym, autonomicznym samochodzie Tesla Model Y. W Polsce zarejestrowanych jest jedynie kilkaset sztuk tego modelu. Jeśli tak to będzie ku temu okazja w Gołdapi już w najbliższy poniedziałek, 15 sierpnia od godziny 12:00 na pl. Zwycięstwa.

Osoba pochodząca z Gołdapi zawita tego dnia do rodzinnego miasta i korzystając z swojego niecodziennego pojazdu chce wesprzeć zbiórkę charytatywną na rzecz Igi Lelo.

Oferta byłego mieszkańca miasta jest następująca:

  • dowolna kwota wpłacona na konto Igi Lelo - możliwość wejścia do środka
  • przejazd na miejscu pasażera wokół pl. Zwycięstwa - wpłata minimum 45zł (może to być również suma wpłat 3 osób po 15zł)
  • przejazd na miejscu pasażera obwodnicą Gołdapi - możliwość poczucia ogromnego przyspieszenia i jazda autonomiczna (praktycznie bez udziału kierowcy) - wpłata minimum 120zł (może być również suma wpłat 3 osób po 40zł)

Wpłatę należy wcześniej dokonać na konto zbiórki w Fundacji Serce Dziecka:

  • nr konta: 17 1160 2202 0000 0000 8297 2843
  • tytuł wpłaty: ZC 8874 Iga Lelo

Potwierdzenie przelewu będzie trzeba pokazać w telefonie lub na wydruku. Uwaga! Nie będzie można przekazać  darowizny na miejscu gotówką.

Zdjęcie powyżej przedstawia dokładnie ten samochód, który będzie uczestniczył w akcji.

Iga Lelo urodziła się z poważną wadą serca. Do dziś miała 4 operacje serca. Czeka ją długa droga w walce o zdrowie. Dziewczynka nie ma jeszcze roku. Rodzice potrzebują funduszy na jej rehabilitację i sprzęt, który pozwoli jej wrócić ze szpitala do domu. W akcję pomocy włączyła się na facebooku m.in. „Drużyna Julka” - grupa ludzi, która pomagała zebrać środki na leczenie Julka Szoki.

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!