Przybyłych mieszkańców, turystów, kuracjuszy powitała piękna pogoda i wiele przygotowanych atrakcji. Podczas festiwalu zostały wręczone nagrody w konkursie zorganizowanym przez Bibliotekę Publiczna w Gołdapi na nową nazwę festiwalu. Przygotowane strefy relaksu, zumby i aerobiku, gier i zabaw, mini zoo, siłownie zewnętrzne, sportowe miasteczko Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi, wykłady i prelekcje nt. zdrowia, warsztaty kulinarne czekały na przybyłych. W czasie trwającej imprezy prowadzona była akcja krwiodawcza oraz rejestracja potencjalnych dawców szpiku.

Całości towarzyszyły występy uczestników Środowiskowego Domu „Słoneczny Dom” w Gołdapi, gołdapskiej formacji tanecznej Artofdance oraz uczestników pracowni wokalnej, tanecznej i gitary Domu Kultury w Gołdapi. Festiwal zakończyły występy gołdapskiego zespołu Sweetness i koncert Łukasza Zagrobelnego.

Organizatorem Festiwalu Zdrowia był Dom Kultury w Gołdapi. Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, wsparcie i pomoc oraz wspólną pracę przy jego organizacji. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Dom Kultury w Gołdapi

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!