GOŁDAP. Trwa modernizacja ul. Ustronie w Gołdapi. To inwestycja powiatowa. Już w tym tygodniu na jezdni pojawi się pierwsza warstwa asfaltu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie... słupy elektryczne znajdujące się na jezdni. Czy coś tu poszło nie tak?

Okazuje się, że w wszystko jest w jak najlepszym porządku. Jak informuje zarząd Dróg Powiatowych w Gołdapi, przed zakończeniem inwestycji słupy znajdujące się na jezdni i chodniku zostaną zlikwidowane. Jest to jednak zadanie dla firmy energetycznej, nie jest częścią inwestycji powiatowej.

Teraz zostanie położona pierwsza warstwa asfaltu, by ułatwić życie mieszkańcom. Obecnie podczas opadów deszczu droga staje się trudno przejezdna lub nieprzejezdna. Kolejne warstwy położone będą już po zlikwidowaniu słupów. To dlatego, by asfalt wierzchni był „w jednym kawałku” na całej długości.

Kierowcy, którzy w najbliższym czasie będą jeździć po ul. Ustronie, będą musieli więc uważać na słupy znajdujące się na jezdni. ZDP zapewnia, że do czasu ich likwidacji będą dobrze oznakowane i zabezpieczone.

Przebudowa ulicy Ustronie powinna zakończyć się do końca września.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka