GOŁDAP. Dziś miała odbyć się sesja rady powiatu. W planowanym porządku obrad były uchwały dotyczące zmian w wieloletniej prognozie finansowej, budżecie powiatu na 2020 rok i wysokości diet radnych.

Niestety, po raz kolejny w ostatnich tygodniach nie było kworum i zaraz po otwarciu obrad przewodnicząca je zakończyła. Na posiedzeniu pojawiło się tylko siedmioro radnych (Alicja Iwaniuk, Anna Falińska, Marzanna Wardziejewska, Andrzej Ciołek, Karol Szablak, Grażyna Senda i Stanisław Wójtowicz). Pozostałych ośmioro (Małgorzata Kuliś, Piotr Wasilewski, Leszek Retel, Józef Dominiuk, Jarosław Dzienis, Wacław Grenda, Marek Kuskowski, Wioletta Tomaszewska-Walc) było nieobecnych. Jak poinformowała przewodnicząca rady Anna Falińska, trzech usprawiedliwiło swoją nieobecność (Marek Kuskowski, Józef Dominiuk, Leszek Retel).

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka