GOŁDAP. Plakat wybroczy na ogrodzeniu jednostki wojskowej, plakat na ogrodzeniu powiatowej nieruchomości po byłej komendzie policji, plakaty na kontenerach na odpady tekstylne - w tych miejscach zawisły reklamy kandydata na prezydenta.

Jak informuje oficer prasowy 15 Gołdapskiego Pułku Przeciwlotniczego, nikt nie pytał dowódcy pułku o zgodę na powieszenie plakatów na ogrodzeniu wojskowym, a nawet gdyby zapytał to takiej zgody by nie było. Podobnie nic nie widzą o plakatach starosta oraz firma zarządzająca pojemnikami na zużyte tekstylia.

Komitet wyborczy kandydata bardzo prosi się o kłopoty wieszając swoje reklamy w miejscach, w których - jak się okazuje - nie uzyskał zgody na powieszenie.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka