GOŁDAP. W ramach cyklu „Śladami historii: Jak przybyłem do Gołdapi” 22 czerwca odbyło się spotkanie z państwem Urszulą i Ryszardem Wrzoskami, zorganizowane przez Bibliotekę Publiczną w Gołdapi. Goście opowiadali o swoim przyjeździe, najpierw w 1969 roku do Żabina, a po pięciu latach do Gołdapi. W Żabinie pracowali w szkole, w której uczyło się około 160 uczniów, zaś w Gołdapi w Liceum Ogólnokształcącym. Zarówno pani Urszula jak i pan Ryszard będąc nauczycielami udzielali się społecznie oraz prowadzili działalność kulturalną. Przyjemnie się słuchało ciekawych opowieści z życia państwa Wrzosków, które przeplatane były anegdotami z okresu lat 70-tych i 80-tych. Widownia mogła się też dowiedzieć jak wyglądała kiedyś Gołdap i jak żyli wtedy ludzie w niej mieszkający. Opowieści uzupełniono prezentacją z prywatnymi zdjęciami gości.

BP w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka