GOŁDAP. 28 czerwca odbędzie się głosowanie w wyborach prezydenta RP. Lokale wyborcze będą czynne od 7 do 21. Można jednak będzie też głosować korespondencyjnie. Zamiar takiego głosowania w kraju trzeba było zgłosić komisarzowi wyborczemu za pośrednictwem urzędu gminy do 16 czerwca.

W terminie tym do Urzędu Miejskiego w Gołdapi wpłynęło 70 takich zawiadomień. Jedno zostało odrzucone, gdyż osoba je składająca nie znajduje się w rejestrze wyborców prowadzonym przez gminę. Pozostałe 69 będzie mogło zagłosować korespondencyjnie. W rejestrze wyborców prowadzonym przez gminę Gołdap jest zapisanych ok. 15,8 tysiąca osób.

Do 23 czerwca można składać wnioski o dopisanie do spisu wyborców w wybranym przez siebie obwodzie głosowania. Do tego samego dnia wyborcy podlegający w dniu głosowania obowiązkowej kwarantannie, izolacji lub izolacji w warunkach domowych mogą zgłaszać zamiaru głosowania korespondencyjnego w kraju.

Do 26 czerwca przyjmowane będą zgłoszenia zamiaru głosowania korespondencyjnego przez wyborców podlegających w dniu głosowania obowiązkowej kwarantannie, izolacji lub izolacji w warunkach domowych, którzy rozpoczęli podleganie obowiązkowej kwarantannie, izolacji lub izolacji w warunkach domowych po 5 dniu przed dniem wyborów.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka