GOŁDAP. Serdecznie zapraszamy do wypożyczania audiobooków dla dzieci, młodzieży i dorosłych, które są dostępne w dziale zbiorów specjalnych Biblioteki Publicznej w Gołdapi. Słuchanie audiobooków to nie tylko kontakt z piękną literaturą, to także kształtowanie wrażliwości na piękne słowo, rytm wiersza, tok narracji. To ćwiczenie koncentracji. To najlepszy sposób na przekonanie się, że literatura jest ciekawym i mądrym sposobem poznawania świata. To dowód na to, że książka jest najlepszym przyjacielem, bo zawsze można mieć ją przy sobie – dzięki słuchawkom i odtwarzaczowi lub telefonowi.

Audiobooki polecamy m.in. osobom niedowidzącym, niewidomym oraz tym, którzy podróżują, gdyż „książkę mówioną” możemy puścić sobie w aucie czy innym środku lokomocji jak również podczas urlopu np. leżąc na plaży. Audiobooki dają także możliwość słuchania ich podczas sprzątania czy gotowania. Zachęcamy więc do korzystania z naszych zbiorów w godzinach otwarcia biblioteki. Link do zbiorów: https://szukamksiążki.pl/SkNewWeb/astart/225

Jednocześnie przypominamy, że istnieje możliwość uzupełnienia naszych zbiorów poprzez formularz zamówień czytelniczych dostępny pod linkiem https://bpgoldap.pl/lista-zamowien-czytelniczych. W razie pytań prosimy o kontakt tel. 876154881 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

BP w Gołdapi

 

 


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka