GOŁDAP. Oddział wewnętrzny gołdapskiego szpitala od 16 kwietnia jest tymczasowo zamknięty. Powodem jest brak lekarzy, a konkretnie choroba jednego z nich, z powodu której trafił na zwolnienie. Spółka GoldMedica mimo starań nie pozyskała dotychczas nikogo na zastępstwo i nie jest w stanie skompletować minimalnej wymaganej przepisami obsady medycznej.

Pierwotnie oddział miał być zamknięty do 15 maja. Później zamknięcie przedłużono o kolejny miesiąc, do 15 czerwca. Teraz ponownie przedłużono zamknięcie do 15 lipca i nie jest powiedziane, że oddział tego dnia zacznie ponownie funkcjonować. Jak informuje prezes spółki Wiesław Jurgielwicz, przepisy pozwalają zawiesić funkcjonowanie oddziału szpitalnego do pół roku.

 

 


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka