GOŁDAP. Epidemia koronawirusa pokrzyżowała organizację wielu lokalnych, wiosennych wydarzeń i musiały one zostać odwołane w pierwotnych terminach. Jednym z nich było spotkanie z okazji Dnia Matki, jakie od lat w maju organizowane było w siedzibie gołdapskiego koła Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Rząd niedawno wycofał część obostrzeń dotyczących większych zebrań ludzi, więc spotkanie związkowców mogło się odbyć.

Z trzytygodniowym poślizgiem z okazji Dnia Matki seniorzy spotkali się w swojej siedzibie dzisiaj. Były autorskie wiersze o mamach, recytowane przez członkinie związku. Były piosenki śpiewań przez zespół „Wrzos”. Była znowu okazja spotkać się, porozmawiać, poplotkować, powspominać lata minione. Prezes koła Helena Łukaszewicz przekazała wszystkim czekoladowe upominki. Gościem spotkania była starosta Marzanna Wardziejewska.

Już wkrótce odbędzie się kolejne spotkanie członków koła. Tym razem będą oni świętować nad jeziorem Gołdap noc świętojańską.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka