GOŁDAP. Starostwo Powiatowe w Gołdapi informuje, że w powiecie gołdapskim na 4 czerwca:

  • 3 osoby objęte są nadzorem epidemiologicznym
  • 10 osób objętych kwarantanną na podstawie decyzji PPIS w Gołdapi
  • 17 osób, które przekroczyły granice RP 15 marca lub później, objętych jest kwarantanną na mocy przepisów rządowych (wraz z domownikami)
  • nie ma osób aktualnie hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia covid-19
  • nie ma osób z potwierdzonym laboratoryjnie zakażeniem koronawirusem

Na pacjent.gov.pl udostępnione jest narzędzie „Sprawdź, czy masz objawy covid-19”. Jest to krótki wywiad elektroniczny, który pomoże ocenić ryzyko zakażenia koronawirusem. Po wypełnieniu formularza użytkownik dostaje zalecenia, jak reagować, gdy pojawią się objawy chorobowe, czy należy już zgłosić się do właściwego punktu medycznego, czy tylko stosować do ogólnych zasad sanitarnych. ️WAŻNE: to nie jest porada, konsultacja ani diagnoza lekarska. To wywiad, który ma charakter wyłącznie informacyjny. Pamiętać należy, że tylko lekarz oraz wykonany test laboratoryjny mogą potwierdzić chorobę.

 

 


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading