GOŁDAP. Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny na wniosek organizacji pozarządowych i grup nieformalnych przedłużyło konkurs grantowy w ramach Programu Działaj Lokalnie 2020.

W ramach programu Działaj Lokalnie 2020 wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego. Konkurs jest prowadzony z myślą o organizacjach pozarządowych oraz grupach nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej, a także przewidują działania zmniejszające negatywne skutki epidemii.

Założenia i cele konkursu oraz wszystkie niezbędne wytyczne, z którymi należy się zapoznać przed złożeniem wniosku o dotację znajdują się na stronie: http://www.funduszgoldap.pl Wnioski można składać wyłącznie za pośrednictwem generatora wniosków, który jest dostępny pod adresem http://system.dzialajlokalnie.pl do 28 maja br. Dodatkowe informacje na temat konkursu można uzyskać pisząc na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zachęcam do udziału.

Zbigniew Mieruński
prezes Stowarzyszenia Gołdapski Fundusz Lokalny

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading