GOŁDAP. 16 kwietnia oddział wewnętrzny gołdapskiego szpitala został na miesiąc tymczasowo zamknięty. Powodem był brak lekarzy, a konkretnie choroba jednego z nich, z powodu której trafił na zwolnienie. Spółka GoldMedica mimo starań nie pozyskała wówczas nikogo na zastępstwo i nie zdołała skompletować minimalnej wymaganej przepisami obsady medycznej.

Niestety, jak informuje prezes spółki Wiesław Jurgielewicz, oddział pozostanie zamknięty jeszcze przez kolejny miesiąc, do 15 czerwca. Lekarz, który chorował, nie powrócił do pełni sił i nie jest gotowy do podjęcia pracy. Innego zaś ze specjalizacją nie udało się przez ten czas znaleźć na zastępstwo.

Prezes ma jednocześnie dobrą wiadomość. W ostatnim czasie udało się zatrudnić spółce jednego nowego lekarza. Nie ma on specjalizacji, jednakże po wznowieniu pracy oddziału wewnętrznego będzie na pewno wsparciem dla pozostałych.

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading