450 lat temu, 14 maja Gołdap otrzymała prawa miejskie.

Zapraszamy do udziału w konkursach, organizowanych przez gminne jednostki, które pomogą nam uświetnić ten wspaniały dzień!

Do 11 maja można przesyłać życzenia dla Gołdapi w ramach konkursu organizowanego przez Urząd Miejski.

Ośrodek Sportu i Rekreacji do 12 maja czeka na CLIPY o Gołdapi.

Biblioteka Publiczna w Gołdapi również do 12 maja wyznaczyła termin zgłaszania prac w konkursie na spot reklamowy z okazji 450 urodzin Gołdapi.

W tym samym terminie biblioteka zaprasza również do składania prac plastycznych w ramach konkursu ,,Gołdap w oczach dzieci".

Prace fotograficzne gołdapskich zabytków można zgłaszać do 25 czerwca do Domu Kultury w Gołdapi.

Informacje na temat wszystkich konkursów znajdą Państwo na stronie internetowej: goldap.pl w zakładce: 450 lat Gołdapi - aktualności.

Z powodu epidemii koronawirusa nie możemy spotkać się by wspólnie świętować, ale możemy w tej wyjątkowej chwili być razem wirtualnie. Wszystkim nam zależy, aby ograniczyć ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa, dlatego # zostańmy w domu i w bezpieczny sposób świętujmy urodziny Gołdapi.

Urząd Miejski w GołdapiOpublikowano na zlecenie Urzędu Miejskiego w Gołdapi.
Redakcja GOLDAP.INFO nie ponosi odpowiedzialności za formę i treść powyższej informacji.

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading