GOŁDAP. 6 maja w parafii konkatedralnej pw. NMP Matki Kościoła w Gołdapi odbyło się nabożeństwo Drogi Światła. Rozważania stacji napisał i wygłosił ks. bp Adrian Galbas. Oprawą muzyczną zajęli się młodzi muzycy z oddziału Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, działającego przy parafii. Całe nabożeństwo nagrała ekipa z Torunia, aby później wierni z całej Polski mogli obejrzeć je w Telewizji Trwam.

Wszystko zorganizował ks. Mariusz Pawlina. Dziękujemy wyżej wymienionym osobom, w sposób szczególny młodzieży z KSM i Liceum Ogólnokształcącego w Gołdapi za zaangażowanie i poświęcony czas! Dziękujemy również parafianom za przybycie i uczestnictwo w nowym dla nas nabożeństwie Drogi Światła. Zapraszamy wszystkich do oglądania transmisji z tego wydarzenia już niebawem w TV Trwam.

Ewelina Cierzniak

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading