GOŁDAP. W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gołdapi odbyła się dziś uroczysta zbiórka z okazji ślubowania nowo przyjętego strażaka. Rozpoczął ją dowódca JRG st. kpt. Andrzej Jabłoński składając meldunek o gotowości do rozpoczęcia uroczystości komendantowi powiatowemu PSP w Gołdapi bryg. Wojciechowi Szczepanikowi. W obecności funkcjonariuszy komendy ślubowanie złożył str. Mateusz Jaworowski.

Ślubowanie to bardzo uroczysty moment w życiu zawodowym każdego funkcjonariusza. Jest ono postrzegane jako coś podniosłego, stanowi symbol pełnego włączenia do cieszącej się społecznym prestiżem służby, wzmacnia świadomość własnej tożsamości zawodowej.

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Do dnia 15 kwietnia siedziba redakcji GOLDAP.INFO będzie zamknięta. Nie będzie możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading